به گزارش ايسنا، سرهنگ احد كريمي صبح سهشنبه از دستگيري اعضاي باند شياطين خبرداد كه اعضاي اين باند طعمههاي خود را مورد آزار و اذيت قرار ميدادند، گفت: با حضور اولين شاكي در تاريخ ۱۰ مهرماه پرونده تحت عنوان تجاوز پيش روي ماموران گشوده و در كمتر از سه ساعت عوامل اصلي باند شناسايي و دستگير شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون چهار نفر از اعضای باند شیاطین شکایت کردند گفت: در حال حاضر چهار عضو باند شیاطین دستگیر شدند و تلاش برای شناسایی و دستگیری اعضای دیگر این باند ادامه دارد.

کریمی تاکید کرد: با تمام توان به میدان آمدیم تا بتوانیم امنیت و احساس امنیت را برای زائران و مجاوران فراهم کنیم.

فرمانده انتظامی مشهد همچنین با اشاره به اجرای طرح برخورد با موتورسیکلت‌های متخلف در قالب طرح ارتقای امنیت اجتماعی عنوان کرد: این عملیات بزرگترین عملیات در طول ۳۰ سال خدمتم بود و در مدت دو ماه بیش از سه هزار مامور در ۱۵۰ محل استقرار پیدا کرده و بیش از یک‌هزار ۲۳۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف را توقیف کردند.

وی ادامه داد: در این طرح تنها با راکبان موتورسیکلت‌ها و خودروهای فاقد پلاک یا دارای پلاک مخدوش برخورد شد چرا که عمده جرایم به وسیله همین نوع وسایل نقلیه انجام می‌شود.

به گفته کریمی در راستای این طرح ۲۸۰ نفر دستگیر و ۸۵ سارق نیز در دام ماموران گرفتار شدند.

وي همچنين به گشتهاي پليس در نزديكي مدارس دخترانه اشاره كرد و گفت: خوشبختانه مشكل خاصي در بحث مدارس نداشتيم ضمن اين كه آموزشهاي لازم به دانشآموزان داده شده تا شماره موتورها يا خودروهاي مزاحم را يادداشت كنند كه به اين واسطه دستگيريهايي نيز داشتهايم.