به گزارش افکارنیوز،

محمدحسین مقیمی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دومین رویداد مدیریت بحران اظهار کرد: با توجه به آنچه مشاهده شد و بررسی که صورت گرفت، سطح علمی نمایشگاه در سطح بسیار خوبی است.

قائم مقام وزیر کشور با اشاره به حضور دستگاه‌ها و سازمان‌های گوناگون در نمایشگاه مدیریت بحران گفت: خوشبختانه حضور بخش خصوصی در این نمایشگاه بسیار پررنگ است و دستاوردهای بسیار خوبی در همه زمینه ها به ویژه در زمینه تجهزات الکترونیکی دارند که در این نمایشگاه ارائه می‌دهند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب یک مجموعه تازه ساخت است، عنوان کرد: از همینجا به دست اندرکارانی که در ساخت چنین مجموعه نمایشگاهی کامل و با امکاناتی همت گماشته‌اند، تبریک می‌گویم، هرچند که مجموعه به دلیل این که تازه راه اندازی شده تا شرایط مطلوب فاصله دارد که امیدوارم مجموعه های ذیربط هرچه سریعتر مشکلات باقی مانده را برطرف کنند.

مقیمی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری خوبی که در مجموعه نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب شده است، بیان کرد: با توجه به سرمایه گذاری های صورت گرفته، سالن های نمایشگاه شهر آفتاب شرایط بسیار خوبی را برای برگزاری نمایشگاه در هر نوع و سطحی فراهم کرده است.