به گزارش افکارنیوز،

سرلشکر محمد باقری در چهارمین همایش مشترک ایمنی و سومین جشنواره امام هادی (ع) که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد، گفت: ارتقاء شاخص های ایمنی در سایه مدیریت جهادی ، انقلابی و توسعه فرهنگ ایمنی بدست خواهد آمد. 
 
وی آگاه سازی کارکنان نیروهای مسلح را از طریق آموزش های گسترده و انجام نظارتهای هدفمند خواستار شد و بر بالا بردن سطح استانداردها و تعیین اقدامات پیشگیرانه در حذف عوامل خطرآفرین، ایمن سازی محیط، بهداشت حرفه ای و رعایت الزامات زیست محیطی و توجه به این اولویت ها را در انجام مأموریت ها و رزمایش ها تأکید کرد. 
 
وی همچنین از اقدامات سازنده و موثر نیروهای مسلح در اجرای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در پیشگیری از بروز سوانح و حوادث خطرساز و مراقبت دائمی از حوزه های مسئولیتی تقدیر و از تلاش ها و مجاهدت های صورت گرفته در آماده سازی تجهیزات و سامانه های دفاعی و حفظ توان و آمادگی رزم با وجود تحریم های ظالمانه و محدودیت های موجود و تحقق شعار "ما می توانیم" قدردانی و تقدیر کرد. 
 
گفتنی است، در پایان با اهداء لوح از برگزیدگان بخش های مختلف ستادی ، پژوهشی ، عملیاتی و ایثارگران تقدیر شد.

باقری در حاشیه همایش مشترک ایمنی نیروهای مسلح و سومین جشنواره امام هادی(ع) در جمع خبرنگاران گفت: با ساماندهی و برنامه ریزی، خوشبختانه میزان خسارات و تلفات در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

هدایت و راهبردی ، ساماندهی و سازماندهی ، آموزش و توانمند سازی ، یاری رسانی و امداد ، دانش اندوزی و استاندارد سازی و مهندسی فرهنگ از محورهای چهارمین همایش مشترک ایمنی نیروهای مسلح است.میزان خسارات و تلفات در نیروهای مسلح 50 درصد کاهش یافته است.