به گزارش ایسنا، مهندي محسن جباري روز چهارشنبه با اشاره به اينكه براي روز جمعه بارش پراكنده در تهران پيشبيني شده است افزود: از روز شنبه مجددا فعاليت اين سامانه در پايتخت شديد شده و تا سهشنبه آينده تهران تحت تاثير بارشها باران و ارتفاعات آن تحت تاثير برف خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه از فردا تغییر چندانی در دمای هوای پایتخت به جزء کاهش پیش‌بینی شده صورت نخواهد گرفت، گفت: در عین حال طی روزهای آتی وزش باد در تهران عادی بوده و باد شدید نخواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، مرکز هماهنگی اطلاع‌رسانی آلودگی هوای تهران نیز اعلام کرد که شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط «سالم» قرار دارد. براساس اعلام این مرکز اطلاعات رسیده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران نشان می‌دهد بر میزان غلظت آلاینده‌های ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون و دی‌اکسید گوگرد نسبت به روز گذشته در همین ساعات افزوده شده و از غلظت آلاینده‌های مونوکسیدکربن، اوزون و ذرات معلق کمتر از دو‌ و نیم میکرون کاسته شده است. همچنین در میزان غلظت آلاینده‌ دی‌اکسید نیتروژن نیز تغییر مشاهده نمی‌شود.

بدین ترتیب میانگین غلظت کلیه آلاینده‌های به غیر از ایستگاه‌های ژئوفیزیک، شهرداری منطقه‌ ۴ و شهرداری منطقه ۱۰ به لحاظ آلاینده دی‌اکسید نیتروژن و ایستگاه شهرداری منطقه ۴ به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از دو ‌و نیم میکرون در سایر ایستگاه‌ها در حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا هم‌اکنون در شرایط «سالم» است.

گزارش هواشناسي حاكي از آسمان ابري همراه با بارش باران و وزش باد گاهي رگبار و رعد و برق است كه بدين ترتيب پيشبيني ميشود شاخص كيفيت هوا به غير از مناطق پرتردد و شلوغ در ساير مناطق شهر در شرايط سالم باقي بماند.