به گزارش افکارنیوز،

جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت 18 و 47 دقیقه امشب حادثه آتش‌سوزی در خیابان مولوی، خیابان باغ فیض به سامانه آتش‌نشانی تهران اعلام شد و مأمورن سه ایستگاه به همراه خوردوی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد آتش‌سوزی در یک ساختمان قدیمی که در طبقه همکف آن به وسعت 120 متر کارگاه تریکو و در اتاقی 12 متری انبار مواد محترقه بود، رخ داده و آتش کاملاً شعله‌ور بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در نیم‌طبقه بالایی این ساختمان به وسعت 50 متر نیز انبار پارچه بود که انبار نیز کاملاً شعله‌ور شده‌بود و آتش در حال سرایت به کارگاه‌های مجاور بود.

ملکی بیان داشت: مأموران آتش‌نشانی وارد عمل شدند و نسبت به اطفای حریق اقدام کردند و موفق شدند مرد 55 ساله‌ای را که در این حادثه دچار مصدومیت شده بود از محل حادثه خارج سازند و تحویل عوامل ماموران اورژانس دهند.

وی افزود: با توجه به اینکه در داخل این انبار مذکور مواد محترقه وجود داشت، آتش‌سوزی در هر بخشی از این کارگاه موجب انفجار مواد محترقه می‌شد و این موضوع کار را برای عملیات آتش‌نشانی سخت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران یادآور شد: یکی از معضلات بازار تهران وجود مشاغل مخفی است به این شکل که در کارگاه تریکو انبار مواد محترقه نیز وجود دارد که باید این موضوع ساماندهی شود.

به گفته ملکی در ساعت 20 و 8 دقیقه عملیات اطفای حریق به پایان رسید.