به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ محمدقربان منصوری با اشاره به دستگیری مامور تقلبی  در شرق تهران در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دنبال گزارش‌های مردمی و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی در نیمه‌های شب با به تن کردن لباس فرم یکی از سازمان‌های نظامی و به دست گرفتن بی سیم تقلبی، اقدام به سرقت لوازم و قطعات خودرو و اخاذی از شهروندان کرده و لوازم مسروقه را در مخفیگاه خود، حوالی خیابان هنگام پنهان می‌کند.

وی ادامه داد: پس از اعلام این گزارش‌ها، تیمی از مأمورین کلانتری به محل اعزام شد و صحت این گزارش‌ها و وجود اموال مسروقه با تحقیقات تکمیلی محرز شد.

رییس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس گفت: پس از انجام تحقیقات تکمیلی، نتیجه بررسی‌های صورت گرفته در اختیار مقام قضایی گذاشته شد و حسب دستور، مبنی بر دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهم، تیمی از عوامل کلانتری  بلافاصله به آن محل اعزام شد.

وی ادامه داد: مأموران پلیس در یک عملیات ضربتی وارد مخفیگاه متهم شدند ولی متهم با دیدن مأموران انتظامی، متواری و مأموران موفق شدند او را  بعد از تعقیب و گریز دستگیر کنند.

منصوری اضافه کرد: همکاران ما پس از دستگیری این متهم موفق شدند علاوه بر کشف لوازم مسروقه خودرو، تعدادی گوشی تلفن همراه سرقتی نیز از مخفیگاه وی کشف و ضبط کنند.