به گزارش افکارنیوز،

در بخشی از حکم وزیر دادگستری خطاب به امیری اصفهانی آمده است:
با عنایت به توانمندی‏‌های علمی و اجرایی و پیشینه ارزشمند مدیریتی، جنابعالی را به سمت «معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی» منصوب می‌کنم.


بی تردید مهم‏ترین رسالت ما در سازمان تعزیرات، پاسداری از حقوق مردم و برقراری عدالت اقتصادی و کوشش برای جلوگیری از اجحاف است.

 

بنیاد مدیریت در یک سازمان دادرسی، بر قانونمداری، حق خواهی و پاسخگویی استوار است. پیشگیری از نفوذ آفت به درون سیستم ضمن این که نقش اصلاحی دارد، عامل ارج نهادن به کرامت انسان نیز هست. امیدوارم و انتظار دارم که سازمان تعزیرات، به مثابه ناظر امین و بیدار قاطبه مردم در ایجاد بازاری سالم و اسلامی و محیط کسب و کاری در تراز جمهوری اسلامی موفق باشد.


توجه به نظام‏های صحیح انگیزشی، آمادگی برای ارائه اطلاعات و مراقبت از فرآیند رفع مشکلات در عرصه فعالیت‏های اقتصادی، ایجاد تغییرات روزآمد برای کمک به مدیران زیر مجموعه به منظور تصمیم ‏گیری و تصمیم‏ سازی به سامان‏‌تر، جلب اطمینان حداکثری همکاران به عنوان حامی قابل اعتماد و انجام سایر وظایف محول، رسالت خطیر شماست که ان شاءالله با درایت و روشن بینی به انجام خواهد رسید. در این مسیر، به همکاری شایسته همه مدیران صف و ستاد با جنابعالی تأکید می‌کنم.


مهدی امیری اصفهانی از قضات دادسرای دیوان عالی کشور است، که پیش از این در سمت قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه مشغول خدمت بوده است.