به گزارش افکارنیوز،

سیدجلال ملکی با اعلام خبر برخورد 4 خودرو در مسیر غرب به شرق اتوبان نیایش درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 21:58 شب گذشته برخورد 44 دستگاه خودرو در مسیر غرب به شرق اتوبان نیایش، بعد از بزرگراه اشرفی اصفهانی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد 4 دستگاه خودرو پراید، ساندرو، پژو 206 و پژو 207 به هنگام حرکت در مسیر به علل نامعلومی با یکدیگر برخورد کرده و برخی از این خودروها نیز با گاردریل برخورد کرده بودند.

ملکی تصریح کرد: زمانی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند خودروی 206 و ساندرو واژگون شده , سرنشینان از داخل خودروها خارج شده بودند و راننده 206 و ساندرو (خانم و آقای جوان) دچار مصدومیت شده که به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

وی خاطرنشان کرد: براثر این حادثه، نشت بنزین نیز اتفاق افتاده بود که آتش‌نشانان پس از انجام ایمن‌سازیهای لازم، بازگرداندن خودروها به حالت اولیه و انتقال آنها به محل امن در ساعت 22:49 به عملیات پایان داده و محل حادثه تحویل عوامل پلس راهور شد.