به گزارش ایسنا، قرار است فردا در مراسمي از برند اپراتور سوم تلفن همراه رونمايي شود كه ظاهرا سيمکارتهاي اين اپراتور با نام تجاري "رايتل" نيز ارايه ميشوند.

مراسمی رونمایی برند اپراتور سوم تلفن همراه کشور فردا با حضور وزیر تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار و جزییات ارائه این سیم‌کارت‌ها اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا وزیر ارتباطات پیش از این درباره اینکه سیم‌کارت اپراتور سوم چه موقع ارائه خواهد شد، گفته بود: مسوولان این اپراتور اعلام کردند و قول داده‌اند که سیم‌کارت‌ها را اوایل آذرماه عرضه خواهند کرد.

هم‌چنین حسن رضوانی - معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی - اظهار کرده بود: عرضه این سیم‌کارت‌ها برای مشترکان تهرانی از اواخر آذرماه یا اوایل دی‌ماه آغاز می‌شود.

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفته بود: در تهران درباره سایت‌ها، مشکلاتی برای اپراتور سوم تلفن همراه وجود دارد.

به گزارش ايسنا، با توجه به اينكه اپراتور سوم تلفن همراه نسبت به زمان بهرهبرداري از شبكه خود در تهران، مورد پرسش فراوان از جانب اصحاب رسانه بوده است، روابط عمومي اين اپراتور توضيح داد كه عمدهترين دليل تاخير در بهرهبرداري از شبكه اين اپراتور در تهران، دشواري كسب مجوزهاي مربوطه از شهرداري تهران بوده است.