به گزارش افکارنیوز،

عابد ملکی با اشاره به تخریب پاساژ تجاری ۱۱۰ از صبح امروز گفت: این پاساژ در خیابان امام خمینی (ره) و مقابل بیمارستان سینا واقع شده است که تاکنون چندین بار اخطار رفع خلاف و ایمن سازی به صاحب ملک داده شده بود.

وی با بیان اینکه بعد از چندین اخطار بازهم صاحب ملک برای رفع خطر و ایمن سازی اقدام نکرد، افزود: به همین منظور صبح امروز با دستور دادستان تهران و با حضور عوامل اجرای احکام و نیروی انتظامی نسبت به رفع خطر و تخریب طبقه سوم و بنای احداثی غیرمجاز در پشت بام بنا اقدام شد.

شهردار منطقه ۱۲ با تاکید بر اینکه این پاساژ در ۳ طبقه با مساحت ۴۰۰ مترمربع است، ادامه داد: طبقه سوم این بنا به صورت غیرمجاز ساخته شده بود. این در حالیست که این ملک قدیمی بوده و طی زمان طبقه سوم نشست کرده بود که با توجه به خطر برای مردم و از آنجایی که رای کمیسیون ماده ۱۰۰ را هم ملک داشت، عوامل اجرای احکام اقدام به تخریب بنا کرده اند.

ملکی با بیان اینکه تخریب این پاساژ در راستای اقدام مدیریت شهری و دستگاه قضا در برخورد قاطع با املاک پر خطر و ناایمن در شهر تهران است، خاطر نشان کرد: تا ظهر امروز طبقه سوم این پاساژ به صورت کامل تخریب خواهد شد.