شرق: ۱۰ فروردين سال جاري اهالي روستايي در رباطكريم با صداي فريادهاي دو كودك و زني كه كمك ميخواست به خيابان آمدند. آنها متوجه شدند درگيري بين زن و شوهري است كه داخل خانهشان با هم دعوا ميكنند.

دقایقی بعد بدون اینکه همسایه‌ها متوجه شوند چه اتفاقی افتاده صدا ساکت شد. ساعاتی بعد مردی به کلانتری محل مراجعه کرد و گفت همسرش را به قتل رسانده ‌است. این مرد گفت: زنم را با چاقو زده‌ام و فکر می‌کنم فوت شده است. او حالا در خانه ‌است. این اولین اطلاعاتی بود که ماموران از یک همسرکشی به دست آوردند و همراه با فیصل - متهم پرونده - به محل حادثه رفتند. آنها جسد نرگس زن جوان را در حالی‌که کارد آجین‌شده ‌بود پیدا کردند.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات در این خصوص آغاز شد. فیصل در توضیح ماجرا گفت: من و همسرم از همان ابتدایی که با هم ازدواج کردیم اختلاف داشتیم اما چون مدتی کوتاه بعد از ازدواج‌مان بود که همسرم باردار شد مجبور شدیم با هم زندگی کنیم. این مرد ادامه ‌داد: بعد از اینکه بچه به دنیا آمد من حالم خیلی بد شد و به لحاظ روحی خیلی به هم ریختم. مجبور شدم دکتر بروم و از آن به بعد دارو مصرف می‌کردم. در این میان درگیری من و همسرم خیلی زیاد شد. ما با هم اختلاف داشتیم، اما دوباره زنم باردار شد. تا اینکه با هم به مسافرت رفتیم. وقتی دوباره برگشتیم زنم بهانه‌گیری‌هایش را شروع کرد. روز حادثه اصلا نفهمیدم چه اتفاقی افتاد. دارو خورده‌ بودم و حالت عادی نداشتم. زنم هم این موضوع را می‌دانست اما مرتب با من دعوا می‌کرد. دیگر متوجه نشدم چه می‌کنم. چاقو را برداشتم و به جانش افتادم.

متهم ادامه ‌داد: وقتی زنم خون‌آلود روی زمین افتاد بچه‌ها را در حالی‌که گریه می‌کردند از خانه بیرون بردم و به خواهرم سپردم، بعد تصمیم گرفتم قبل از اینکه دستگیر شوم خودم را به ماموران معرفی کنم. با بچه‌هایم خداحافظی کردم و به سمت کلانتری رفتم و همه چیز را گفتم. اعترافات فیصل در حالی بود که مادرزنش به ماموران گفت این مرد قبلا هم دخترش را تهدید کرده‌ بود. او گفت: دخترم زن مطیعی بود اما شوهرش خیلی او را اذیت می‌کرد. آنها حتی وقتی در مسافرت پیش ما بودند باز هم دعوا می‌کردند. دخترم به خاطر بچه‌هایش کوتاه می‌آمد. چند روز قبل از اینکه از خانه ما بروند فیصل دخترم نرگس را تهدید کرد و گفت به تهران برسیم تکه‌تکه‌ات می‌کنم.

ما فكر كرديم از سر عصبانيت اين حرف را زده است، فكر نميكرديم واقعا نرگس را بكشد. اين زن ادامه داد: چند روزي از رفتن دختر و دامادم از خانه ما گذشته بود كه باخبر شديم دخترمان كشته شده است. دامادم خودش اعتراف كرده است و بايد هم تاوان آن را پس دهد. در اين بين پزشكي قانوني اعلام كرد نرگس مورد اصابت ۴۷ ضربه چاقو قرار گرفته است كه ۱۲ ضربه آن به ناحيه گردن و ساير ضربات هم به قسمتهاي حساس بدنش وارد شده است. پزشكي قانوني همچنين نظر داد فيصل به لحاظ رواني در سلامت كامل به سر ميبرد و حتي اگر داروهاي آرامبخش مصرف ميكرده خودكنترلي داشته و مسوول اعمال خودش است. بعد از تكميل تحقيقات و صدور كيفرخواست پرونده براي رسيدگي به شعبه ۷۴ دادگاه كيفري استان تهران فرستاده شد. روز گذشته قرار بود جلسه محاكمه فيصل برگزار شود اما از آنجايي كه اولياي دم در دادگاه حاضر نشده بودند رسيدگي به وقت ديگري موكول شد.