به گزارش افکارنیوز،

سردار علی اکبر جاویدان گفت: پس از مراجعه به محل مورد نظر ماموران، جسد دو نوجوان را که بر اثر باران و سیلاب جا به جا شده بودند را مشاهده کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: صحنه توسط عوامل بررسی صحنه جرم و بازپرس ویژه قتل مورد بررسی قرار گرفت و اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند.

وی بیان داشت: پس از اعلام پزشکی قانونی مبنی بر علت مرگ ناشی از ضربات چاقو مراتب شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان این جنایت به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

سردار جاویدان گفت: با تشکیل تیم‌های تخصصی و هدایت عملیاتی رئیس پلیس آگاهی و فرمانده انتظامی شهرستان گنبد جزئیات به قتل رسیدن دو نوجوان مورد بررسی قرار گرفت و تحقیقات از اولیائ دم و مرتبطان با مقتولان آغاز شد.

وی ادامه داد: پس از ۴۸ ساعت کار اطلاعاتی و تخصصی و تلاش شبانه روزی عوامل پلیس اگاهی دخالت دو نفر در قتل این دو نوجوان برای ماموران محرز و تلاش در جهت دستگیری آنان آغاز شد.

فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضائی سر انجام قاتل اصلی در مخفیگاه خود دستگیر و همدست وی نیز ساعتی بعد دستگیر و جهت انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سردار جاویدان با اشاره به تحقیقات صورت گرفته خاطر نشان کرد: قاتل پس از ارائه شواهد و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و پرده از راز قتل دو نوجوان گشود.

وی افزود: قاتل اقرار کرد؛ روز حادثه با خودروی شخصی خود مقتولان را با رابطه دوستی و از طرفی اختلاف بر سر ازدواج با دختر مورد علاقه به بهانه تفریح به جنگل‌های اطراف مینودشت برده و پس از تفریح و گردش هنگام برگشت با نقشه قبلی به وسیله چاقو هر دو نفر را به قتل رسانیده و با همکاری همدست خود اجساد را به محلی پرت منتقل و دفن می‌کند.

سردار جاویدان خاطر نشان کرد: پلیس از قابلیت و توانایی لازم جهت کشف جرم برخوردار بوده و انتظار دارد مردم فهیم استان به شایعات و اخبار کذب در فضای مجازی توجه نکنند.

فرمانده انتظامی استان در پایان از متولیان سایت‌ها و کانال‌های خبری و تلگرامی خواست: اخلاق اطلاع رسانی را مراعات و با انتشار اخبار و شایعات کذب موجب تشویش اذهان عمومی و آزرده خاطر شدن مردم نشوند.