آفتاب: این خواننده و بازیگر مشهور که از همسر سابقش مارک آنتونی دو فرزند دوقلوی سه ساله با نامهای مکس و امی دارد می گوید: انجام وظایف مادری و بطور همزمان انجام کارهای مربوط به شغلش ، برایش خیلی سخت است اما دلش نمی خواهد تغییری در شرایط زندگیش ایجاد کند.

او گفت: " وقتی زندگی برایم مشکل می شود بخودم می گویم: تو باید بر مشکلات غلبه کنی تو باید این مشکل را هم حل کنی. این روش همیشگی زندگی من است. "

" بعضی اوقات یک مادر شاغل بودن واقعا " خسته کننده و طاقت فرسا می شود. من به عنوان یک مادر وظایف زیادی دارم و باید کارهای زیادی برای بچه ها انجام بدهم و مسئولیتهای شغلی من هم خیلی زیاد است اما وقتی که خیلی خسته می شوم و احساس می کنم نمی توانم ادامه بدهم بخودم می گویم: وقتی این همه کار دارم یعنی من زنده هستم و این خیلی خوب است، من خوش شانس هستم، همه چیز خوب پیش می رود. درست است که بعضی اوقات خیلی خسته میشوم اما صادقانه بگویم کارهایی را که انجام میدهم، خیلی دوست دارم. "

" وقتی احساس می کنم که این حجم کاری برای من خیلی زیاد است و من نمی توانم این همه کار را انجام دهم بخودم می گویم: اینقدر ضعیف نباش و ادامه بده. "

جنیفر ۴۲ ساله که مادر بودن را از هرچیز دیگری در این دنیا بیشتر دوست دارد، به فرزندان خود غبطه می خورد زیرا آنها در سن سه سالگی به جاهای زیادی سفر کرده اند، کارهای زیادی انجام داده اند و تجربیات بسیار زیادی کسب کرده اند.

او گفت:"آنها فقط ۳ سال دارند اما در همه مسافرتهای من همراهم هستند و به همین دلیل چیزهایی دیده اند و کارهایی را انجام داده اند که من در تمام دوران کودکی ام هرگز تجربه نکرده ام."