به گزارش افکارنیوز،

در طرح منزلت شرکت رجا، با توجه به اتصال سیستم فروش بلیت قطار به سامانه ثبت احوال کشور، با ارائه کد ملی و تاریخ تولد متقاضیان و بدون هرگونه روال اداری، بلیت قطار رجا با ۳۰ درصد تخفیف صادر می‌شود.

براساس این گزارش، متقاضیان استفاده از این طرح می توانند بلیت مورد نظر خود را به روش های مختلفی از جمله «ربات» تلگرام، نرم افزار «آپ»، سایت های اینترنتی، نرم افزارهای تلفن همراه، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹ و نمایندگی های مجاز سراسر کشور، تهیه کنند.

متقاضیان بالای ۶۰ سال می توانند در پیام رسان تلگرام با ثبت نشانی @RajaTicketBot عضو این ربات تلگرامی شده و برای تهیه بلیت قطارهای رجا اقدام کنند. همچنین در صورت عضویت جدید در سامانه "آپ" با ارسال عدد یک از طریق پیامک به شماره ۲۰۰۰۷۳۳ و نصب برنامه «آپ» در گوشی های تلفن همراه خود می توانند در کنار سایر اعضای فعلی این نرم افزار با انتخاب گزینه خرید بلیت قطار اقدام به تهیه بلیت کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای شرکت رجا شامل نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می توانند به صورت شبانه‌روزی از سراسر کشور با سامانه ۱۵۳۹ سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.raja.ir مراجعه کنند.

هر سال اول اکتبر به عنوان روز جهانی سالمندان برنامه‌های مختلفی در کشورهای جهان برای تکریم منزلت سالمندان اجرا می‌شود و شرکت رجا به سالمندان بالای ۶۰ سال کشورمان ۳۰ درصد تخفیف در قیمت بلیت قطارهای مسافری ارائه می کند.