به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ ابوالقاسم باقری گفت: در پی اعلام یک فقره سرقت خودرو پژو 206 از یکی از شهرستان‌ های همجوار و انتقال آن به کاشمر، گشت ‌های هدفمند برای شناسایی و توقیف این خودرو آغاز شد. وی افزود: با تلاش پلیس، خودرو مزبور با سرنشینی زوج جوان توسط گشت کلانتری 11 جانبازان کاشمر در انتهای بولوار شهید صادقی این شهر شناسایی شد.

وی اظهار کرد: با فرمان ایست پلیس، مرد راننده با رها کردن خودرو اقدام به فرار کرد.

سرهنگ باقری گفت: مأموران، زن جوان را دستگیر و به همراه خودرو مسروقه به کلانتری انتقال داده و تحقیقات خود را برای دستگیری متهم فراری آغاز کردند.

وی افزود: پس از چند ساعت کار اطلاعاتی و میدانی، مأموران کلانتری مزبور متهم را در دامنه ارتفاعات شمالی شهرستان رد‌زنی و با اعزام نیروی کافی به محل اقدام به قرق منطقه و محاصره وی نمودند.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه متهم به وسیله چماق به سوی پلیس حمله ور شد، مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح پس از هشدار و تیراندازی هوایی، به سوی وی شلیک کردند که با اثابت گلوله به پای چپ متهم، وی زمینگیر شد.

فرمانده انتظامی کاشمر با بیان اینکه متهم مجروح به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر اعزام و تحت درمان قرار گرفت گفت: وی که دارای سوابق متعدد سرقت است در اعترافات اولیه به 18 فقره سرقت منازل مسکونی و خودرو در شهرهای تربت حیدریه و گرگان اعتراف کرده است.

وی افزود: با توجه به احتمال سرقت های بیشتر و دیگر اقدامات مجرمانه متهم، تحقیقات از وی با دستور مراجع قضایی ادامه دارد.