به گزارش مهر، سازمان سنجش در چهارمین اطلاعیه خود مواردی از اعلام ظرفیت پذیرش را اصلاح کرد و ظرفیت های تغییر یافته برای این آزمون را اعلام کرد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، پذیرش در رشته محل ۳۳۶۵ هوش مصنوعی دانشگاه بوعلی سینا همدان برای دوره روزانه است و محل تحصیل رشته محل ۳۰۰۹ علوم اقتصادی - توسعه اقتصادی، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی خواهد بود.

پذیرش در رشته محل ۳۲۴۲ مهندسی پلیمر - صنایع رنگ پژوهشکده صنایع رنگ، از ردیف رشته امتحانی ۲۳۰۲ مهندسی پلیمر - صنایع پلیمر صورت گرفته و داوطلبان رشته امتحانی مهندسی پلیمر - صنایع پلیمر می توانند این رشته را انتخاب کنند.

ظرفیت پذیرش رشته محل ۳۲۹۷ فرماندهی و کنترل دانشگاه صنعتی مالک اشتر طبق اعلام دانشگاه مذکور ۸ نفر است و بر اساس اعلام سازمان سنجش عنوان صحیح محل تحصیل رشته محلهای ۳۲۷۲ و ۳۲۹۲ مخابرات و قدرت، پژوهشکده مخابرات وابسته به جهاددانشگاهی است.

به گزارش مهر، تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز ورودی دوره دکتری تخصصی سال ۹۰ در روزهای ۲۰ تا ۲۳ آذرماه انجام می شود و داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش و پرداخت ۲۸ هزار ریال می توانند نسبت به انتخاب رشته در این مرحله اقدام کنند.