به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ پرویز یعقوبی معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به تشریح دستاوردهای طرح امنیت و آرامش شبانه تهران که با حضور صدها نفر از مأموران پلیس‌های تخصص فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در سطح معابر پایتخت کلید خورد،‌اشاره و اظهار داشت: در عملیات شب گذشته 120 نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: 89 واحد صنفی متخلف و 136 نقطه آلوده در این طرح پاکسازی شد؛ همچنین 68 نفر از اتباع خارجی غیرمجاز دستگیر شده و 28 قبضه اسلحه غیرمجاز نیز کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد پلیس تهران به جمع‌آوری 40 معتاد متجاهر از سطح شهر اشاره و بیان داشت: 4 باند تهیه و توزیع موادمخدر متلاشی و 14 نفر قاچاقچی عمده دستگیر شدند که از این افراد 252 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ضبط شد؛ همچنین 31 نفره خرده‌فروش نیز دستگیر شد.

وی به توقیف 95 دستگاه خودرو و 40 دستگاه موتورسیکلت پرداخت و گفت:‌35 دستگاه خودروی سنگین دودزا و فرسوده توقیف شد و از 35 راننده تست سلامت گرفته شد.

سرهنگ یعقوبی به دستگیری 15 سارق در طرح امنیت و آرامش پایتخت اشاره و اظهار داشت:‌یکی از دستگیرشدگان غصب عنوان کرده بود و در پوشش مأموران پلیس راهور سرقت انجام می‌داد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ارزش انواع کالاهای قاچاق مکشوفه را در طرح شبانه امنیت و آرامش تهران 15 میلیون تومان برآورد کرد.