به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا شناسنده بیان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده، در روز یکشنبه 15 بهمن ماه 96، تنها فروش بلیت قطارهای مسافری محور تهران – مشهد عرضه خواهد شد و بلیت سایر محورها در ساعت 8 صبح روز دوشنبه 16 بهمن به فروش خواهد رسید.

وی در ادامه افزود: برنامه نوروزی سال 1397 این شرکت از 25 اسفند 96 آغاز شده و تا 15 فروردین 97 ادامه دارد.

معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، برای محور تهران- مشهد روزانه 11 قطار و برای محورهای کمربندی منتهی به مشهد روزانه 16 قطار اختصاص یافته است و در مجموع تعداد50 قطار بین شهری رجا روزانه به شهرهای مختلف کشور سیر خواهد داشت.

شناسنده تصریح کرد: با توجه به ظرفیت ایجاد شده، هموطنان گرامی می توانند با برنامه‌ریزی مناسب و توزیع زمان سفرهای خود، به صورت غیرحضوری (اینترنتی، اپلیکیشن های گوشی های مبایل و تلفنی از طریق شماره تلفن 1539) یا با مراجعه حضوری به نمایندگی‎های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور، اقدام به خرید بلیت کنند.

معاون اجرایی رجا از هموطنان گرامی درخواست کرد به هنگام خرید حضوری بلیت قطارهای مسافری بمنظور لزوم درج کد ملی و تاریخ تولد خود در برگه‌های بلیت، حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند و بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

وی تأکید کرد: بلیت‌های غیرهمنام با کارت ملی مسافر و یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری بعمل خواهد آمد.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا گفت: هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای شرکت رجا شامل نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع رسانی این شرکت با شماره تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.raja.irمراجعه کنند.

معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی خاطرنشان کرد: شماره پیامک 3000139 شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.