به گزارش افکارنیوز،

بر اساس اعلام پلیس راهور ناجا تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ چهارشنبه(۱۸ بهمن ماه) تا ساعت ۱۰ دوشنبه(۲۳ بهمن ماه) در محور‌های کرج–چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان، سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

ترددانواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و پنج‌شنبه در محور مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مسیر کرج به مرزن آباد یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز‌های شنبه و یکشنبه از محور کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مسیر مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های شنبه و یکشنبه( ۲۱ و ۲۲ بهمن ماه) از مسیر رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه است.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان موادسوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج–چالوس و بالعکس ممنوع است.همچنین تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است.

تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه (۱۸ بهمن ماه) و از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه، جمعه و شنبه ۱۹، ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه و همچنین از ساعت ۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ماه تا ساعت ۱۲ دوشنبه ۲۳ بهمن ماه در محور هراز ممنوع است.

تردد تمامی تریلرها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه از تهران به قائم شهر و از ساعت ۱۲ تا ۲۴ جمعه ۲۰ بهمن ماه از قائم شهر به تهران و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ یکشنبه ۲۲ بهمن ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

تردد تمامی تریلر‌ها و کامیون ها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ پنج‌شنبه و یکشنبه ۱۹ و ۲۲ بهمن ماه در محور فوق ممنوع است.

تردد تمامی تریلرها و کامیون‌ها از ساعت ۸ تا ۲۴ یکشنبه ۲۲ بهمن ماه در محور فوق ممنوع است.

تردد تمامی تریلر‌ها و کامیون ها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه و یکشنبه ممنوع است.