به گزارش افکارنیوز،

آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با تبریک این روز به ملت شریف و بزرگ ایران، اظهار کرد: مردم در روز ۲۲ بهمن ماه برای اقامه عدل و ارزش‌های الهی، دفع ظلم و اثبات استقلال خود و از همه مهم‌تر با یک خودباوری تبلور یافته به رهبری امام راحل (قدس الله نفسه الزکیه)، علیه طاغوت قیام کردند.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه بزرگترین سرمایه کشور وحدت، انسجام و بصیرتی است که در این راهپیمایی‌ها تبلور پیدا می‌کند، افزود: در طول سالیان متمادی بعد از انقلاب، ملت بزرگ ایران، هر ساله در روز ۲۲ بهمن همین معنا را به ظهور می‌رسانند و با حضور گسترده و با نشاط خود در این راهپیمایی نشان می‌دهند مردمی منسجم، یکپارچه و دارای وحدت هستند که با قوت و قدرت در مقابل زورگویان و سلطه طلبان می‌ایستند.

آیت الله آملی لاریجانی اظهار کرد: مردم ما علی رغم اختلاف نظر و سلیقه‌های سیاسی، وقتی پای امنیت ملی به میان می‌آید و بحث اقتدار ملی و مصالح عامه کشور مطرح می‌شود همه در صحنه حاضر می‌شوند و این سرمایه بسیار گرانبهایی است که همه به ویژه ما مسئولان باید به آن توجه داشته باشیم.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه دشمن با وجود بصیرت و حضور مردم در صحنه، هیچ گاه نمی‌تواند به این کشور تعدی کند، تحریم‌های دشمن را در طول این سال‌ها بی اثر دانست و گفت: مردم ما با تکیه بر استعداد‌های خود در کشور به ویژه استعداد‌های نسل جوان، بر پای خود ایستاده و با قدرت ایمان پیش می‌روند. بزرگترین سرمایه یک کشور ایمان و بصیرت است که آن کشور را در صحنه حاضر نگه می‌دارد و مسئولان امروز باید قدردان این ملت باشند.

آیت الله آملی لاریجانی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم عزیز، بصیر و شریف ما همچون سال‌های گذشته در یوم الله ۲۲ بهمن حضوری پرشکوه و عظیم داشته باشند، به طوری که وحدت و انسجام یکپارچه خود را به رخ جهانیان خصوصاً استکبار جهانی و آمریکای مغرور و مدعی بکشند.

رئیس دستگاه قضا با بیان این مطلب که مطمئن هستیم مردم ما با سلاح عظیم ایمانی باز هم عزت را برای خودشان می‌خرند و همچون همیشه پاسخی قاطع به توطئه‌های دشمنان خواهند داد، اظهار کرد: دشمنانی که اذناب آمریکا در منطقه هستند و چه خود شیطان بزرگ که دائماً در مقام ایذاء مردم کشور ماست و گاهی با نفاق، خودش را مدعی همدردی با مردم نشان می‌دهد قادر نخواهند بود یک ملت بزرگ، با سابقه تمدنی عظیم و ایمان قوی با رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری را به عقب بنشانند.

آیت الله آملی لاریجانی خاطرنشان کرد: همه ما مطمئن هستیم که با حضور در این صحنه، اقتدار کشور را بیمه و امنیت ملی را تثبیت کرده و در منطقه و صحنه جهانی به اقتدار کشور افزوده ایم و این یک وظیفه شرعی، سیاسی و عبادی را بر عهده کسی که شرکت در راهپیمایی برای او میسور است، قرار می‌دهد.

وی با تاکید بر این مطلب که امسال هم مانند سال‌های گذشته این فریضه الهی، سیاسی و عبادی را همه به اَتَمّ وجه انجام خواهیم داد، تاکید کرد: مسئولان باید قدردان این مردم باشند، خدمت به مردم را عبادت و وظیفه بدانند و هر آنچه برای آن‌ها مقدوراست را انجام دهند.