به گزارش افکارنیوز،

از شهرستان‌های استان تهران، مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان‌های استان تهران اعلام شد.

تدابیر ترافیکی در شهرستان پیشوا از ساعت ۷ صبح فردا اعمال می‌شود

سروان مهرابی فرمانده راهور شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پیشوا، با اشاره به مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهرستان اظهار داشت: راهپیمایی از میدان نماز مقابل مسجد امام خمینی (ره) آغاز و پس از طی مسیر از میدان شهید چمران، خیابان شهید شریعتی، میدان امام خمینی (ره) و میدان امام خمینی (ره) به سمت حرم مطهر ادامه پیدا می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: محدودیت ترافیکی در مسیر راهپیمایی نیز از ساعت ۷ صبح فردا آغاز و تا پایان مراسم ادامه دارد و مسیر‌های جایگزین نیز با توجه به محدودیت‌های ترافیکی در زمان اجرای راهپیمایی از میدان شهید چمران تا صحن مطهر است، صرفاً برای مسیر رفت، مسیر جایگزینی در نظر گرفته‌ایم که بلوار راه آهن به سمت میدان کهنک و بلوار شهید مهتدی در نظر گرفته شده است.

فرمانده راهور پیشوا همچنین افزود: تدابیر ترافیکی از ساعت ۷ صبح فردا اعمال می‌شود، ولی از صاحبان خودرو‌ها درخواست داریم که از پارک خودرو در مسیر‌های اعلام شده پرهیز کنند و اگر خودرویی در این مسیر متوقف شده باشد توسط خودروبر‌ها به محل‌های امن منتقل می‌شود.

اعلام مسیر‌های راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در اسلامشهر

علی فدایی دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن یادآور خاطرات پیروزی غرورآفرین ملت آزاده ایران اسلامی در برابر مزدوران حکومت ستم‌شاهی پهلوی است که بزرگداشت این روز حماسی در تاریخ انقلاب اسلامی یک روز سرنوشت‌ساز و تاریخی است.

وی تأکید کرد: بنا به مصوبات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر، خیابان‌های منتهی به مصلی شهر به عنوان مسیر‌های راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شناسایی و مشخص شده‌اند.

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسلامشهر ضمن دعوت از اقشار مختلف برای حضور گسترده در راه‌پیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن بیان کرد: امسال مسیر اصلی راهپیمایی از ابتدای میدان نماز شامل خیابان‌های احمدیه، علی‌بن‌ابی‌طالب (ع)، امام حسن مجتبی (ع) آغاز و پس از تجمع در راهپیمایان به سمت مصلی شهر حرکت می‌کنند.

فدایی افزود: در ادامه مسیر راهپیمایان ساکن در خیابان‌های امام محمدباقر (ع)، امام رضا (ع)، امام موسی کاظم (ع)، شهرک انبیاء، آیت‌الله طالقانی، شهید صیادشیرازی، بلوار باغ فیض، شهرک مصطفی خمینی، خیابان امام سجاد (ع)، راهپیمایان خیابان آیت‌الله کاشانی، ۲۰ متری امام خمینی (ره) و شهرک الله‌اکبر و خیابان شهید رحمانی و شهید مدنی در مسیر به جمعیت ملحق می‌شوند.

وی همچنین ادامه داد: در مسیر شماره ۲ برای ساکنان شهرک‌های سعیدیه، محمدیه، مهدیه جنوبی، ضیاء‌آباد، سالور، باغ نرده و شهرک لاله تعیین شده که راهپیمایان خیابان شهید مطهری و شهرک رضوی در مسیر به جمعیت ملحق می‌شوند.

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسلامشهر تصریح کرد: راهپیمایان ساکن در مسیر شماره ۲ با تجمع در مقابل مسجد حضرت ولیعصر (عج) شهرک مهدیه به سوی جاده اصلی و از ساعت ۲۰: ۱۰ صبح به سمت مصلی حرکت می‌کنند.

فدایی با اشاره به تمهیدات صورت گرفته در تسهیل تردد شهروندان ساکن در مناطق دوردست اسلامشهر گفت: اتوبوس‌هایی جهت ساکنان شهرک امام حسین (ع)، روستای علی‌آباد طپانچه، شهرک قائمیه، بهرام‌آباد، شاتره، حسین‌آباد، شهرک امام خمینی (مسکن مهر) در نظر گرفته شده که امت حزب‌الله را به راهپیمایان ملحق می‌کند.

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اسلامشهر در چایان خاطرنشان کرد: در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان اسلامشهر نیز حجت‌الاسلام و المسلمین زین‌الدینی رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان رباط کریم به تشریح برخی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی می‌پردازند.

آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن در دماوند از میدان امام خمینی (ره)

حجتالاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دماوند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در دماوند، ضمن تشریح مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهرستان اظهار داشت: راهپیمایی در شهر‌های رودهن و کیلان از ساعت ۱۰ صبح می‌باشد.

فتاح دماوندی تصریح کرد: مسیر این راهپیمایی عظیم در رودهن نیز از مقابل مسجدعلی ابن ابیطالب (ع) مصلی به سمت میدان سپاه برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دماوند برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در شهر کیلان را نیز از میدان امیرکبیر شهر کیلان اعلام کرد و افزود: مسیر راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در دماوند ساعت ۱۰ صبح از میدان امام خمینی (ره) تا میدان ۱۷ شهریور و در شهر آبسرد ساعت ۱۰:۳۰ از مقابل حوزه ۳ امام حسن مجتبی (ع) به سمت مصلی انجام می‌شود.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سبب یأس دشمنان می‌شود

سید مهدی محمدی رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان قدس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرقدس اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن به دلیل حمایت مردم از نظام اسلامی، بیعت با رهبری و حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی با اشاره به اتفاقات و ناآرامی‌های ماه گذشته و تحولات منطقه افزود: نظام جمهوری اسلامی بر پایه مردم‌سالاری شکل گرفته است و حضور پرشور و گسترده مردم بصیر و دین‌دار کشورمان در راهپیمایی این روز سبب اقتدار ملت ایران و یأس دشمنان می‌شود.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان قدس ضمن دعوت از مردم شهرستان قدس برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: مسیر راهپیمایی در شهرقدس از میدان قدس آغاز و تا میدان مصلی شهرستان ادامه دارد.

محمدی خاطرنشان کرد: همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی و اداری باید از همه توان و ظرفیت جهت برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم روز جهانی قدس بهره گیرند و بستر و شرایط لازم جهت حضور پرشور و حداکثری مردم را فراهم کنند.

محدودیت‌های ترافیکی در ورامین از ساعت ۲۴ امشب آغاز می‌شود

عبدالملکی رئیس راهور شهرستان ورامین در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ورامین، با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی این شهرستان در روز ۲۲ بهمن اظهار داشت: انسداد خیابان‌های شهداء حد فاصل تقاطع سید فتح الله تا میدان امام خمینی (ره) و امام حسین (ع)، بلوار باهنر حد فاصل میدان امام حسین (ع) تا پل ۱۵ خرداد در از ساعت ۲۴ امشب تا پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن بسته است.

وی بیان کرد: از رانندگان تقاضا داریم ضمن مدیریت سفر‌های شهری خود از هرگونه پارک خودرو در مسیر‌های راهپیمایی اجتناب و برای تردد از مسیر‌های جایگزین خیابان‌های شهید بهشتی، امر آباد، دانشسرا، رسالت، امام رضا (ع) و قدوسی و کمربندی‌های شمالی و جنوبی استفاده کنند.

رئیس راهور شهرستان ورامین همچنین خاطرنشان کرد: هرگونه پارک خودرو در مسیر راهپیمایی سبب حمل خودرو با خودروبر می‌شود.

راهپیمایی شهرستان قرچک از میدان کلانتری به سمت مصلی نماز جمعه

ملت حزب‌الله شهرستان قرچک نیز از ساعت ۱۰ صبح از مسیر میدان کلانتری به سمت مصلی نماز جمعه شهرستان حرکت و با حضور گسترده و انقلابی، حمایت خود را از این انقلاب اسلامی و مسلمانان جهان اعلام می‌کنند و به ابرقدرت‌های جهان به ویژه آمریکا که به یاوه‌گوی‌های خود ادامه می‌دهد، پاسخ دندان‌شکنی می‌دهند و با نمایش وحدت ملی در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان این انقلاب اسلامی را مأیوس می‌کنند.