به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ علی محمدی با اشاره به افزایش مراجعات به مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک تهران از ابتدای اسفند ماه گفت: بر این اساس ساعت پذیرش در مراکز ۱۰ گانه شماره گذاری پایتخت تا ۱۰ اسفند از ساعت ۷ تا ۱۵، از ۱۱ تا ۲۰ اسفند از ساعت ۷ تا ۱۷ و از ۲۱ تا ۲۸ اسفند از ساعت ۷ تا ۱۹ افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه ساعات اعلامی ساعت پذیرش و ورود به مراکز شماره گذاری است تصریح کرد: بدیهی است خودرو‌ها و موتورسیکلت‌هایی که تا این ساعات پذیرش و وارد مراکز شماره گذاری شده اند تا هر ساعتی که کارشان طول بکشد خدمات دریافت خواهند کرد.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت: هم اکنون ۱۰ مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک در اهران وجود دارد که ۲ مرکز مختص موتورسیکلت ها، ۲ مرکز فقط برای خودرو‌های نوشماره ایران خودرو و سایپا در داخل این ۲ کارخانه و ۶ مرکز نیز برای مراجعه عموم شهروندان خدمات رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به این که یکی از مراکز شماره گذاری پرمراجعه پایتخت مرکز اتحاد در شرق تهران است گفت: با توجه به حجم مراجعات و برابر تدبیر رییس پلیس راهور ناجا ساعت کار این مرکز از امروز تا ۲۸ اسفند از ساعت ۷ تا ۲۰ خواهد بود. در عین حال توصیه می‌کنیم شهروندان شرق و شمال پایتخت برای دریافت خدمات سریعتر به سایر مراکز مانند چیتگر، میثم و باقرشهر مراجعه کنند.