به گزارش افکارنیوز،

ساعت ۲۲ و ۱۰ دقیقه سه‌شنبه ۲۲ اسفند امسال یکی از ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب با بازپرس سجاد منافی‌آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از کشف جسد زنی جوان در داخل چاهی زیر پل ولایت در حوالی محله سعادت آباد خبر داد.

در این مرحله بازپرس جنایی همراه تیم بررسی صحنه جرم و تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بررسی ماجرا در آنجا حاضر شدند. آن‌ها مشاهده کردند در آن حوالی شهرداری برای احداث و کار‌های ساختمانی، چاهی حفر کرده که ۱۵ متر عمق داشته است. همچنین در آن نزدیکی نیز آلونکی قرار داشته که پاتوق افراد معتاد بوده و به آنجا رفت و آمد داشته‌اند. مردی در حال عبور از کنار چاه بوده که متوجه بوی نامطبوعی از داخل آن شده و از روی کنجکاوی زمانی که به داخل چاه نگاه کرده متوجه وجود جسد زنی در آنجا شده است.

با دستور بازپرس جنایی آتش‌نشانان برای بیرون آوردن جسد این زن به داخل چاه رفتند و بعد از گذشت یک ساعت، جسد زنی حدودا ۳۵ ساله را که دچار فساد نعشی شده و چهره‌اش قابل شناسایی نبود را در حالی یافتند که پرده‌ای سفید نیز به دور بدنش پیچیده شده بود. در این مرحله تیم بررسی صحنه جرم و پزشکی‌قانونی با بررسی جسد متوجه شدند که آثار جراحت روی بدن او نیست و شیاری هم دور گردن این زن مجهول‌الهویه وجود ندارد. شواهد نشان می‌داد از مرگ او چهار تا هفت روز می‌گذرد و به نظر می‌رسید او در مکان دیگری فوت کرده و بعد به این مکان منتقل و به داخل چاه انداخته شده است. با هماهنگی قضایی جسد برای شناسایی علت مرگ به پزشکی‌قانونی منتقل شد. با دستور قضایی قرار شد ماموران پرونده‌های زنان ناپدید شده در پلیس آگاهی را بررسی کنند تا شاید هویت این زن شناسایی شود. تحقیقات پلیس جنایی برای رازگشایی از مرگ هولناک این زن ادامه دارد.