به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ غلامرضا جعفری" گفت: در سلسله عملیات‌های منسجم علیه قاچاقچیان مسلح، ماموران انتظامی شهرستان‌های "قصرقند" و "دلگان" در عملیاتی مشترک یک باند بزرگ را که قصد جا به جایی مقادیر متنابهی موادمخدر به صورت مسلحانه در محور‌های فرعی شهرستان "قصرقند" داشتند، شناسایی کردند. 
وی افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی شبانه روزی، روز گذشته یگان‌های عملیاتی پلیس، دو دستگاه خودرو تویوتا متعلق به اعضای این باند را شناسایی و به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند. 

این مقام انتظامی با اشاره به ورود قاچاقچیان به کمین پلیس، گفت: سوداگران مرگ پس از ورود به منطقه کمین و مشاهده یگان‌های عملیاتی پلیس، با تغییر مسیر ناگهانی و تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از منطقه را داشتند که ماموران پس از هدف قرار دادن لاستیک‌های این خودرو ها، ضمن دستگیری ۴ قاچاقچی مسلح، ۸۹۳ کیلوگرم حشیش و ۴۷۷ کیلوگرم تریاک را به همراه ۲ قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیر قابل توجهی مهمات کشف کردند. 

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم باند‌های توزیع کننده موادمخدر اجازه نخواهد داد این افراد سودجو به اهداف پلید خود دست یابند.