به گزارش افکارنیوز،

با اعلام خبر حریق در یک منزل مسکونی در خیابان صابونیان درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 23:30 شب گذشته آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان صابونیان، خیابان میثاق به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت با توجه به تعدد تماسهای شهروندان، آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل حادثه رسیدند، ادامه داد: محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی بود؛ در طبقه همکف یک اتاق 25 متری و در طبقه دوم نیز یک اتاق 25 متری وجود داشت که اتاق 25 متری در طبقه دوم به محلی برای نگهداری لوازم قلیان تبدیل و این لوازم در حجم زیاد در کارتنها چیده شده بود.

وی خاطرنشان کرد: در طبقه پایینی (همکف) خانواده‌ای زندگی می‌کردند، دو خانم جوان و یک دختر حدوداً 6 ساله در آنجا حضور داشتند و زمانیکه آتش‌نشانان به محل رسیدند طبقه پایینی کاملاً شعله‌ور بود و آتش به بخشهایی از طبقه بالایی نیز سرایت کرده بود.

ملکی تصریح کرد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که هر سه نفر در محاصره آتش قرار گرفته که آتش‌نشانان به سرعت عملیات خاموش کردن آتش و نجات افراد را آغاز کرده و موفق شدند هر سه نفر را از میان شعله‌های آتش خارج کنند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه هر سه نفر دچار سوختگی‌های شدیدی شده بودند، متذکر شد: این افراد خوشبختانه زنده بودند و به سرعت به مراکز درمانی منتقل شدند، در نهایت آتش خاموش و از گسترش بیشتر حریق به سایر قسمتها و منازل اطراف جلوگیری شد و در ساعت 00:07 بامداد عملیات پایان یافت.