به گزارش افکارنیوز،

در این بسته خبری می‌توانید آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را در تاریخ شانزدهم فروردین ماه سال ۹۷ مشاهده کنید.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج(ساعت13:00)

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج محدوده شهر کرج (رفت و برگشت) در برخی از مقاطع، محور چالوس-کرج محدوده گچسر و محور اصفهان-شاهین شهر محدوده پل المپیک سنگین است.

همچنین در برخی از محور‌های استان‌های تهران و مازندران بارش برف و باران و همچنین در استان‌های اصفهان، البرز و فارس بارش باران را شاهد هستیم.

بر اساس این گزارش محور‌های غیرشریانی شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود، گنجنامه-تویسرکان و سی سخت-سمیرم به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

بارش  باران در استان‌های گیلان و گلستان(ساعت11:00)

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس-کرج در برخی مقاطع نیمه سنگین است.

همچنین در برخی از محور‌های استان‌های تهران و مازندران بارش پراکنده برف و باران و در استان‌های اصفهان، البرز، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان و گیلان بارش باران و در استان خراسان رضوی مه گرفتگی را شاهد هستیم.

بر اساس این گزارش محور‌های غیرشریانی شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود، گنجنامه-تویسرکان و سی سخت-سمیرم به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس-کرج(ساعت09:00)

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس-کرج در برخی مقاطع نیمه سنگین است و همچنین در برخی از محور‌های استان‌های تهران، البرز و مازندران بارش برف و باران و در استان‌های اصفهان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان و گیلان بارش باران و در استان‌های اردبیل، خراسان رضوی و شمالی مه گرفتگی را شاهد هستیم.

همچنین محور‌های غیرشریانی شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود، گنجنامه-تویسرکان و سی سخت-سمیرم به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور (ساعت 07:00)

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک در محور آمل-تهران در برخی مقاطع و محور چالوس-کرج در برخی مقاطع نیمه سنگین است و همچنین در محور کندوان محدوده تونل کندوان و محور هراز محدوده‌های منظریه و لاسم بارش برف و در برخی از محور‌های استان‌های البرز، مازندران، گلستان و گیلان بارش باران و در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، تهران، خراسان شمالی و خراسان رضوی پدیده مه گرفتگی را شاهد هستیم.

محور‌های غیرشریانی شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود، گنجنامه-تویسرکان و سی سخت-سمیرم به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.