به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ درخصوص خبر فوق اظهار داشت : ساعت 3 بامداد مورخه 16 فروردین 1397 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به کلانتری 123 نیاوران اعلام شد که دختر جوانی بر اثر سقوط از بالای یک برج مسکونی در منطقه کامرانیه به بیمارستان منتقل شده و با وجود اقدامات درمانی فوت نموده است .

وی تصریح کرد: با اعلام خبر به اداره دهم پلس آگاهی تهران بزرگ و تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک، کارآگاهان به محل حادثه در چهار راه کامرانیه اعزام و در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که متوفی به همراه نامزدش به عنوان میهمان در یکی از واحدهای برج مسکونی در طبقه پنجم حضور داشته است که گویا پس از پایان میهمانی و در زمان خروج از منزل میزبان با نامزدش درگیری لفظی پیدا کرده و در ادامه پیکر نیمه جانش در لابی برج مسکونی پیدا شده است.

معاون مبارزه با جرایم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به بازداشت موقت نامزد متوفی جهت انجام تحقیقات افزود: در تحقیقات اولیه از نامزد متوفی به نام امیر ( 36 ساله ) وی در اظهاراتش عنوان کرد که  پس از پایان میهمانی ، بر سر زمان خارج شدن از منزل با مریم درگیری لفظی پیدا کردم.

نامزد متوفی تصریح کرد: مریم به حالت قهر به داخل یکی از اتاق ها رفت و در را از داخل قفل کرد؛ چندین بار به همراه دوستم که میهمانش بودیم از وی خواهش کردیم تا در اتاق را باز کند تا با هم صحبت کنیم اما او در را باز نکرد ؛ مدتی از این موضوع گذشت.

وی ادامه داد: در حالیکه من به همراه دوستم در داخل اتاق پذیرایی نشسته بودیم تا نهایتا مریم خودش از اتاق خارج شود ، از قسمت نگهبانی برج با ما تماس گرفتند و خبر دادند که [ پیکر نیمه جان مریم ] در وسط لابی برج افتاده است ! باور نکردیم ؛ به سراغ اتاقی که مریم داخل آن بود رفتیم ؛ چندین نوبت مریم را صدا زدیم تا او در را باز کند اما جوابی نیامد ؛ نهایتا در را شکسته و وارد اتاق شدیم ؛ مریم داخل اتاق نبود و پنجره اتاق نیز باز بود ؛ به لبه پنجره رفته و از آنجا به پائین نگاه کردم ؛ مریم وسط لابی برج افتاده بود .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ضمن انجام هماهنگی با مقام قضایی دادسرای جنایی تهران ، تحقیقات تکمیلی جهت مشخص شدن علت اصلی مرگ متوفی در دستور کار اداره نهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .