به گزارش افکارنیوز،

اعمال برنامه ترافیکی از ساعت ۱۲ امروز آغاز شد و تا ۶ بامداد روز یکشنبه ۲۶ فروردین ادامه دارد. در این مدت تردد موتور سیکلت به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

کندوان

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز شنبه ۲۵ فروردین از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بر عکس کماکان ممنوع است.

محور هراز

- تردد انواع تریلر‌ها در جاده هراز کماکان ممنوع است.

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ٢۴ روز شنبه ٢۵ فروردین ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱٧ تا ٢۴ همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه می‌شود.

- تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها (به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی) از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه ۲۳، ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه از محور هراز ممنوع است.

فیروزکوه

- تردد انواع تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱٢ الی ٢۴ روز شنبه ٢۵ فروردین ماه سال جاری از تهران به قائمشهر و بر عکس ممنوع است. شرایط جوی استان نیز برای امروز در مناطق جلگه‌ای آفتابی با افزایش دما پیش بینی شده است.

هم اکنون کیاسر با هفت درجه سانتی گراد خنک‌ترین و گلوگاه با ۱۷ درجه گرم‌ترین نقاط استان هستند. بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، آسمان استان تا روز شنبه هفته آینده نیمه ابری و در برخی ساعت روز همراه با بارش‌های پراکنده خواهد بود.