به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی امروز(پنجشنبه) شهر تهران اظهار کرد: باتوجه به اینکه امروز در ساعت 13:00 محدودیت ورود به محدوده طرح ترافیک به اتمام می رسد، پیش بینی می‌شود مانند پنجشنبه‌های گذشته در ساعات میانی روز شاهد ترافیک سنگین باشیم.

وی افزود: در ساعات میانی روز و ظهر در مناطق مرکزی شهر از جمله خیابان‌های جمهوری، مولوی، مصطفی خمینی، انقلاب و آزادی قطعا ترافیک سنگینی خواهیم داشت.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: همچنین برای بعد ازظهر در معابر خروجی شهر تهران از جمله بزرگراه‌های همت، حکیم در مسیر شرق به غرب، بزرگراه بابایی و صدر در مسیر غرب به شرق، بزرگراه‌های مدرس، چمران، نواب و امام علی(ع) در مسیر شمال به جنوب هم بار ترافیکی خروجی‌ها سنگین پیش بینی می‌شود.

سرهنگ رازقی ادامه داد: با توجه به اینکه دو روز تعطیلی پیش رو داریم، قطعا بعداز ظهر امروز در اطراف ترمینال‌ها به ویژه ترمینال جنوب، بلوار بعثت و آزادگان ترافیک سنگین خواهد بود.

وی افزود: همچنین برای بعد از ظهر امروز و فردا صبح بار ترافیکی سنگین در مسیرهای رفت و برگشت به بهشت زهرا(س) پیش‌بینی می‌شود که لازم است رانندگان در انتخاب مسیر، مدیریت سفر و رعایت تمامی قوانین و مقررات رانندگی توجه ویژه داشته باشند.