به گزارش افکار نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس، رييس كلانتري ۲۰۹ ترمينال غرب تهران گفت: ماموران اين كلانتري موفق به انهدام باند زورگيران در ترمينال غرب شدند.

وی در تشریح این خبر، گفت: در راستای طرح امنیت محله محور ماموران گشت کلانتری هنگام گشتزنی در ترمینال غرب بودند که فردی سراسیمه به آنها مراجعه کرد و گفت مدتی قبل از شهرستان به تهران آمدم که در طول مسیر از ترمینال فردی من را تعقیب کرد.

این مقام انتظامی افزود: شاکی که ادامه داد در خیابان «محمدعلی جناح» بعد از پل عابر پیاده زمانیکه پایین آمدم توسط سه نفر از همدستانش که با یک خودروی سواری در کمین من بودند در یک لحظه جلوی من پیچیدند و با تهدید چاقو و زخمی کردن من مبلغ ۸۰۰ هزار تومان وجه نقد از من به سرقت بردند و متواری شدند.

سرگرد مالمیر اضافه کرد: شاکی به ماموران گفت که اکنون فردی را که او را تعقیب کرده بود را در سالن ترمینال غرب دیدم که ماموران بعد از گرفتن مشخصات ظاهری متهم بلافاصله برای دستگیری او وارد عمل شدند.

وی اظهار داشت: ماموران هنگام گشتزنی در سالن ترمینال غرب بودند که متهم را که در حال پرسه زدن بود مشاهده کردند او با دیدن پلیس قصد فرار داشت که بلافاصله با سرعت عمل به موقع ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

سرگرد مالمیر گفت: در بازجویی از متهم، او اعتراف کرد که با قرار قبلی با همدستانم و پرسه زنی در نقاط مختلف شهر قربانی های خود را انتخاب می کردم و در یک فرصت مناسب با تماس با دوستانم با تهدید چاقو از آنها سرقت می کردیم.

رييس كلانتري ۲۰۹ ترمينال غرب تهران افزود: ماموران با گرفتن آدرس مخفيگاه همدستان او، در يك عمليات غافلگيرانه موفق شدند آنها را دستگيرو متهمان را بعد از تكميل پرونده جهت سير مراحل قضايي به دادسرا انتقال دادند.