به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ دوم عباس اوتادی جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی چهارشنبه 26 اردیبهشت گفت: با حجم بار ترافیک صبحگاهی در سطح محورها مواجهیم.

اوتادی اظهار داشت: محور غرب به شرق بزرگراه همت، محور غرب به شرق بزرگراه حکیم، محور شرق به غرب بزرگراه بابایی، محور شرق به غرب بزرگراه رسالت، و محور شرق به غرب بزرگراه زین‌الدین با حجم بار ترافیکی روبروست که این ترافیک تحت کنترل است.

وی یادآور شد: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ابتدای صبح در نقاط مختلف شهر حضور داشته و نسبت به تسهیل عبور و مرور شهروندان محترم اقدام می‌کنند.

رانندگان از عجله برای رسیدن پرهیز کنند

سرهنگ دوم محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی در ماه مبارک رمضانگفت: با فرا رسیدن این ماه مبارک و تغییر در وضعیت ترافیکی تهران، طبق روال سال‌های گذشته، ترافیک عصرگاهی و شامگاهی زودتر آغاز می‌شود. شهروندان محترم سعی می‌کنند قبل از افطار به منازل خود برسند و این امر تأثیر مستقیمی بر حجم ترافیک عصرگاهی دارد که می‌‌تواند باعث شتاب رانندگان شود.

رازقی در این رابطه توصیه کرد: رانندگان محترم حتماً قوانین و مقررات و راهنمایی و رانندگی را رعایت نموده و از عجله و شتاب در رانندگی در ساعات پیش از افطار خودداری کنند تا شاهد وقوع سوانح رانندگی نباشیم.