به گزارش باشگاه خبرنگاران، مجله امریکایی "طب پیشگیری " در جدیترین شماره خود راههای جدیدی را برای کاهش وزن ارائه کرده است که در این مطلب برای شما انتخاب شده است.

۱ _ ورزش های مورد علاقه خود را هر روز انجام دهید. این علاقه باعثمی شود که هر روز با میل و رغبت به ورزش بپردازید و از آن خسته یا دلزده نشوید.

۲ _ مصرف شکر خود را کاهش دهید. اما فراموش نکنید که این میزان نباید کمتر از ۱۰ درصد کالری روزانه شما باشد.

۳ _ همیشه این نکته را به خاطر بیاورید که شما با وزن کم تر بسیار بهتر زندگی کرده و بسیاری از مشکلات افراد چاق را نخواهید داشت.

۴ _ به خودتان یادآوری کنید که چرا و به چه دلیل نیاز دارید که وزن خود را کنترل کنید. این مسئله به شما کمک می کند که از پرخوری و کم تحرکی دوری کنید.

۵ _ دارای یک جدول زمانی مشخص برای ورزش کردن بوده و بر طبق آن برنامه و جدول زمانی عمل کنید.

۶ _ در صورتی که توانستید با این برنامه به پیش بروید خود را تشویق کرده و حتی برای خودتان یک هدیه بخرید.

۷ _ استفاده از مواد خوارباری و مواد حبوباتی را افزایش دهید و در لیست خرید خود بگنجانید. این مواد دارای مواد مغذی فراوانی هستند و توانایی تامین نیازهای مختلف بدن شما را دارند.

۸ _ اغلب اوقات خود را وزن کنید. با این حرکت در اکثر اوقات از میزان وزن خود مطلع هستید و می توانید از وضعیت سلامت خود آگاه باشید.

۹ _ حتما استفاده از میوه ها و سبزیجات را در برنامه غذایی خود اضافه کنید. افرادی که به اندازه کافی میوه و سبزیجات مصرف می کنند دو برابر بیش از دیگران در امر کاهش وزن موفق هستند.

بیشتر: .::سلامت نیوز :سرویس خبری: آموزش:با جدیدترین روش های کاهش وزن آشنا شوید::.