به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ جعفر علیزاده رییس کلانتری ۱۶۶ لواسانات در ساعت ۱۸:۵۰ دقیقه روز پنج شنبه به کلانتری ۱۶۶ لواسانات خبری مبنی بر غرق شدن فردی در سد لتیان اعلام شد که بلافاصله ماموران کلانتری ۱۶۶ لواسانات به محل اعزام شدند.

وی افزود: در محل حادثه، دو جوان به ماموران نیروی انتظامی اظهار می‌کنند که به همراه یکی از بستگانشان که حدودا ۲۷ ساله و متاهل بوده، برای تفریح به دریاچه آمده اند.

سرهنگ علیزاده ادامه داد: بنابر اظهارات این دو نفر، زمانی که متوفی برای آب تنی به کنار آب رفته، بستگانش او را در حال صحبت با یک فرد غریبه دیده اند اما ناگهان متوفی ناپدید شده و حتی بعد از جستجو نیز نشانی از او یافت نشده است.

وی ادامه داد: در نهایت جستجو با حضور عوامل آتش نشانی و اورژانس ادامه یافت اما با تاریک شدن هوا، جستجوها به صبح جمعه موکول شد.

سرهنگ علیزاده در پایان گفت: در ادامه روند جست و جو برای پیدا کردن جسد، ساعت ۱۱  صبح روز جمعه به ماموران کلانتری اعلام شد که جسد پیدا شده است. ماموران با مستقر شدن در محل مورد نظر جسد را رویت کرده و پس از شناسایی وی توسط اعضای خانواده، متوفی برای بررسی بیشتر و مشخص شدن علت فوت  به پزشکی قانونی منتقل شد.