به گزارش افکارنیوز،

 محسن محمدیان با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر از برگزاری"جشن بزرگ بندگی" در ایستگاه‌های متروی تهران خبر داد و گفت: به منظور ایجاد فضای بصری مناسب با این روز و با استفاده از طرح های متنوع فرهنگی تمامی ایستگاه‌های متروی تهران و حومه فضاسازی می شوند.

وی تصریح کرد: مسافران مترو در این روز می توانند شنونده محتوای فرهنگی صوتی شامل ادعیه عید فطر و موسیقی از طریق رادیو مترو در تمامی ایستگاه ها باشند.

محمدیان در ادامه با اشاره به تردد مسافران و نمازگراران در روز عید سعید فطر از برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر با عنوان "ذکر" در گذرگاه فرهنگی ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) خبر داد و خاطرنشان کرد: مسافران و نمازگزارن در این روز فرخنده از طریق نمایشگرهای داخل قطار ها و سکوی ایستگاه های مترو شاهد پخش مجله تصویری با محتوای فرهنگی مرتبط با عیدسعید فطر می باشند.

وی با اشاره به اینکه جهت ایجاد فضای بانشاط و مفرح برای مسافران مترو، گروه های موسیقی نواحی و اقوام، نیز توسط گروه های آذری و لری در ایستگاه های تجریش، شهید بهشتی، شوش و شادمان اجرا می شود خاطرنشان کرد: مسافران شهر زیرزمینی می توانند در روزهای یکشنبه 27خرداد ماه و دوشنبه 28 خرداد ماه 97 و از ساعت 15 تا 19 شاهد اجرای این برنامه هنری باشند.