به گزارش افکارنیوز،

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در خصوص تمهیدات آتش نشانی برای برگزاری نماز عید فطر اظهار کرد: با توجه به اینکه در روز جمعه (۲۵ خرداد ماه) همزمان با عید سعید فطر در سراسر کشور نماز عید فطر برگزار می‌شود، در همین راستا سازمان آتش نشانی شهر تهران مانند سال‌های گذشته برای برگزاری باشکوه نماز عید در حال آماده باش کامل است.

وی افزود: علاوه بر آماده باش ۱۳۰ ایستگاه آتش نشانی در سطح شهر، آتش نشانان در ۴۸ نقطه در اطراف و داخل مصلی تهران مستقر خواهند شد و همچنین در ۴۶ نقطه تعیین شده، آتش نشانان عملیاتی همراه با خودرو و تجهیزات مستقر می‌شوند و در ۲ نقطه آتش نشانان دواطلب حضور دارند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران ادامه داد: در مجموع ۲۸ دستگاه خودرو سنگین، ۱۸ دستگاه موتورسیکلت، ۱۴ دستگاه خودرو سبک و ۱۳۵ آتش نشان از ساعت 03:00 بامداد روز عید در مصلی تهران و اطراف آن از جمله در پارکینگ‌های شمالی و جنوبی، خیابان قنبرزاده و بزرگراه رسالت مستقر می‌شوند.

ملکی گفت: آتش نشانان تا پایان مراسم نماز عید سعید فطر در مصلی و خیابان‌های اطراف آن حضور خواهند داشت.

وی تاکید کرد: نمازگزاران در صورت مشاهده هر گونه حادثه‌ای خونسردی خود را حفظ کنند و موضوع را سریعا به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع دهند.