به نوشته روزنامه جام جم،شاكي در اظهاراتش به پليس گفت: با مردي كه از همسر اولش باردار نميشد ازدواج كردم و پس از شروع زندگي مشترك با او ۲ سال بعد صاحب فرزند شدم.
وی افزود: وقتی در یکی از بیمارستان‌های اصفهان وضع‌حمل کردم، چون بیمه نداشتم و می‌خواستم از بیمه همسر اول شوهرم استفاده کنم با هویت او در بیمارستان بستری شدم و با به دنیا آمدن فرزندم اداره ثبت احوال هووی مرا به عنوان مادر فرزندم شناخت و برای او شناسنامه صادر کرد.

شاکی اضافه کرد: پس از فوت شوهرم که از وضعیت خوب مالی برخوردار بود، همسر اولش به یکباره با فرزندم ناپدید شد و تمام تلاش‌هایم برای یافتن او بی‌نتیجه مانده است.
رئیس پلیس آگاهی اصفهان افزود: پس از این شکایت، جستجو برای یافتن کودک ۳ ساله و نامادری‌اش آغاز شد، اما تمام تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند تا این‌که اوایل امسال معلوم شد این کودک مدتی را در یکی از مدارس شهرستان گلپایگان تحصیل می‌کرده است. با اعزام ماموران به مدرسه معلوم شد کودک به همراه نامادری‌اش این شهر را ترک کرده و به نقطه نامعلومی رفته است.

ادعای ۲ مادر برای یک فرزند
حسین‌زاده تصریح کرد: پس از گذشت چند ماه سرانجام محل تحصیل دختربچه گمشده در یکی از محله‌های اصفهان پیدا شد و با دستگیری نامادری و انتقال وی به پلیس‌ آگاهی، او با ارائه مدرک ادعا کرد، دختربچه را او به دنیا آورده است.

در حالی که هر دو زن جوان مدعی بودند دختربچه به آنها تعلق دارد، قاضی پرونده دستور قضایی را برای انجام آزمایش ژنتیک DNA صادر کرد.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان گفت: پس از انجام آزمایش معلوم شد دختربچه گمشده که اکنون ۱۱ سال دارد، متعلق به همسر دوم است.
با مشخص شدن اين موضوع در مرحله بعدي معلوم شد پس از فوت پدر اين كودك، نزديك به يك ميليارد تومان براي تنها فرزندش ارث گذاشته است.حسينزاده خاطرنشان كرد: با دستور قضايي اين كودك روز گذشته تحويل مادرش شد.