به گزارش دوشنبه جام جم آنلاين به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس، اين متهم که از جاعلان سابقه دار و تحت تعقيب شرق تهران بود، روز گذشته هنگام حمل سلاح گرم و انتقال اسناد و مدارک جعلي در خيابان سبلان شناسايي و بازداشت شد.

در این گزارش آمده است، از مدتی پیش با شکایت تعدادی از شهروندان تهرانی تحت عنوان کلاهبرداری و اخاذی توسط متهم مذکور، اقدامات برای شناسایی متهم در دستور کار ماموران قرار گرفت و از آنجا که این فرد سوابق بسیاری در کلانتری های محدود شرق تهران داشت پرونده وی برای بررسی به پایگاه چهارم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل شد.

بلافاصله تحقیقات آغاز و مخفیگاه این فرد شناسایی شد تا اینکه تیمی از ماموران این یگان برای دستگیری متهم مذکور معروف به «شپش» به محل اعزام شدند اما این فرد با ایجاد درگیری و استفاده از سلاح گرم و سرد سعی داشت از دست قانون بگریزد که موفق نشده و توسط ماموران بازداشت و به کلانتری منتقل شد.

گفتنی است، در بازرسی از محل اختفای این فرد تعدادی شناسنامه مسروقه جهت سوء استفاده، تعدادی کارت فاقد عکس سازمان های دولتی، یک فقره تراول ۵۰ هزار تومانی جعلی، ۲۳ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه، هشت قبضه سلاح سرد، شش عدد پنل ضبط، چهار دستگاه ضبط خودرو، مقادیری مواد مخدر، ۱۰ عدد سیم کارت صفر و کارکرده مسروقه و ۱۵ عدد مهرهای جعلی کشف و ضبط شد.

تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.