به گزارش افکارنیوز،

 ساعت ۱۵:۰۲ روز گذشته شهروندان با دیدن سقوط شخصی به داخل کانال آب طی تماس با سامانه ۱۲۵ از آتش‌نشانی درخواست کمک فوری کردند که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، آتش‌نشانان ایستگاه ۱۴ و گروه امداد و نجات ۱۷ به محل حادثه واقع در بزرگراه امام علی (ع)، جنب جاده معدن رهسپار شدند.

علی اکبر فرمانی؛ افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: بنابر اظهارات شاهدان، مردی چهل ساله به هنگام گذر از کنار کانال آب به دلیل نامشخصی به داخل کانال آب سقوط کرد.

وی با اشاره به مصدومیت این مرد از ناحیه هردو پا، کمر و لگن، تصریح کرد: آتش‌نشانان با رعایت اصول ایمنی و با استفاده از نردبان دستی وارد کانال آب شده و به شخص مذکور دسترسی پیدا کردند.

 
 
 

فرمانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان این مرد را با استفاده از برانکارد به بیرون از کانال آب منتقل کرده و وی را برای اعزام به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل به کار خود خاتمه داده و با هماهنگی ستاد فرماندهی به ایستگاه مربوطه مراجعت کردند همچنین علت بروز این حادثه توسط کارشناشان آتش‌نشانی درحال بررسی است.