به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ محمد بخشنده رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در رابطه با جزییات عملیات دستگیری قاچاقچی مواد مخدر و کشف تریاک در بزرگراه آزادگان گفت: در تحقیقات پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ توسط ماموران عملیاتی، فردی با هویت «م» که در رابطه با قاچاق مواد مخدر و ترانزیت آن فعالیت دارد طی یک عملیات ضربتی شناسایی و دستگیر شد.

وی در ادامه افزود: این فرد قصد داشت با یک دستگاه کامیون مواد مخدر را وارد تهران کند. پرونده تحقیقات از این فرد در اختیار مقام قضایی گذاشته شد و مجوز دستور بازداشت این فرد صادر شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: پس از صدور مجوز بازداشت، تیمی از ماموران عملیاتی به محورهای مواصلاتی به تهران اعزام شد و پس از ساعاتی گشت زنی در محور مواصلاتی بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید کاظمی کامیون مورد نظر توسط ماموران مشاهده شد.

وی گفت: در یک اقدام ضربتی کامیون متوقف شد و پس از دستگیری فرد قاچاقچی، ماموران پلیس موفق شدند در بازرسی کامل از کامیون 37کیلو و 350گرم تریاک را از کابین کامیون کشف کنند.

سرهنگ بخشنده در پایان گفت: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد و پس از تکمیل و انجام تحقیقات و بازجویی ها، به دادسرا معرفی خواهد شد.