به گزارش افکارنیوز،

ساعاتی پیش مسئولان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با همکاری حراست قفل و شیشه‌های دفتر بسیج دانشجویی این دانشکده را شکسته و آن را تصرف کردند.

یک منبع آگاه در دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این باره گفت: عصر امروز حراست دانشکده هیچ کدام از اعضای بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی را راه ندادند و حتی آن‌هایی را که داخل دفتر بسیج نیز بودند از دانشکده خارج و اقدام به تصرف دفتر بسیج خواهران کردند.

وی ادامه داد: متاسفانه حراست دانشگاه به طرز وحشتناکی به سمت دفتر بسیج هجوم برد و اموال و اسناد بسیج دانشجویی را به بیرون پرتاپ کرد.

این منبع آگاه افزود: این کار بدون هماهنگی مسئولان دانشگاه اتفاق افتاد و آن‌ها اقدام به تخلیه و تصرف دفتر بسیج کردند، در حال حاضر هم با توجه به اینکه حراست دانشگاه اجازه ورود به ما نمی‌داد به دانشکده وارد شدیم، ولی با دفتر خالی شده‌ای روبرو شدیم که قفل جدیدی روی آن زده‌اند.

وی این حادثه را نتیجه سوء مدیریت رئیس دانشگاه دانست و گفت: رئیس دانشگاه تهران باید به خاطر سوءمدریتش که حواشی زیادی ایجاد کرده پاسخگو باشد، این‌ها سعی دارند فضای دانشکده را از تشکل‌های انقلابی خالی کنند.