به گزارش افکارنیوز،

امید رضایی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پس از ماه‌ها کار اطلاعاتی و پلیسی محل اختفای قاتل فراری در استان هرمزگان شناسایی شد و بلافاصله دستورات قضائی لازم برای دستگیری متهم صادر شد.

وی افزود:طی یک اقدام منسجم و هماهنگ پلیسی و پس از اعطای نیابت قضائی به دادستانی بندرعباس شامگاه گذشته قاتل فراری در محل مخفیگاهش توسط یک کار مشترک کارگاهان پلیس آگاهی منوجان و بندرعباس دستگیر شد.

رضایی در تشریح این خبر گفت: متهم در اواخر سال ۱۳۹۵ در منطقه خسروآباد از توابع شهرستان منوجان توسط یک قبضه کلت کمری اقدام به قتل فردی به نام (ع. ش) کرده بود و پس از ارتکاب جرم از محل حادثه متواری شده بود.

رضایی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه، اختلافات خانوادگی را علت اصلی و انگیزه خود در بروز این حادثه اعلام کرده است، بیان داشت: ازدواج‌ها باید با بینش باز، دوراندیشی و تفکر صورت گیرد و خانواده‌ها از ازدواج اجباری فرزندان خود جدا پرهیز کنند.

وی با تاکید بر اینکه از شرایط بسیار مهم ازدواج هم کفو بودن زوجین است، تصریح کرد: بی گمان از مهم‌ترین عوامل پیوند پایدار و ازدواج موفق و زندگی آرام، هم شأن بودن زن و مرد است.

رضائی یادآور شد: ضرورت دارد افراد اختلافات خانوادگی را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند، زیرا هرگونه تصمیم از روی احساسات و به صورت خودسر ممکن است عواقب خطرناکی در پی داشته باشد که دیگر جای پشیمانی و جبران وجود نخواهد داشت.

معاون دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان منوجان گفت: متهم که جوانی ۲۶ساله است در حال حاضر با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد