به گزارش افکارنیوز،

 سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه مراسم رژه صبحگاه نیروی انتظامی تهران بزرگ جمع خبرنگاران از واریز شدن جرایم رانندگی به حساب خزانه دولت خبر داد و گفت: تمامی جریمه هایی که توسط پلیس راهوراعمال می‌شود، به خزانه دولت واریز می شود. آن دسته از جریمه هایی که در خارج از شهر اعمال شده، با نظارت دولت به حساب وزارت راه و آن دسته از جریمه هایی که در داخل سطح شهر اعمال می‌شود به حساب شهرداری تهرانمنتقل می‌شود و هیچ گونه مبلغی از جهت جریمه ها به حساب پلیس منتقل نمی‌شود‌.

وی با بیان اینکه میزان خودروها در حال تردد در پایتخت ۴ برابر حجم خیابان ها است گفت: با توجه به این میزان از تردد خودرو و نسبت به حجم کم خیابان های سطح شهر تهران، مشکلاتی از قبیل ترافیک در پایتخت وجود دارد که در آغاز مهر ماه ۳۰ درصد به ترافیک شهری اضافه شد؛ همچنین ۵۰ درصد افزایش تردد در پایتخت نسبت به سال قبل داشته ایم.

سردار رحیمی در رابطه با کمین ماموران در معابر پایتخت گفت: از همین جا اعلام می کنم که هرگونه کمین در هر نقطه کشور و تهران ممنوع است و در صورت رویت این مورد، شهروندان با سامانه ۱۹۷ تماس بگیرند. بخشی از این تماس ها را بنده با دقت و جزئیات گوش می‌دهم لذا در صورت وجود با این موضوع قطعا برخورد خواهیم کرد.

وی در رابطه با دیدار با برخی از نمایندگان شهر تهران گفت: به مناسبت هفته ناجا در خدمت برخی نمایندگان تهران بودیم و گزارش هایی از عملکرد پلیس به نمایندگان ارائه دادیم و به یکسری از سوالات نمایندگان پاسخ دادیم.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه نمایندگان بازدیدهایی از مراکز پلیس به ویژه بزرگترین مرکز ترافیک هوشمند که قرار است فردا (سه شنبه) افتتاح شود، گفت: نمایندگان از تلاش ها و اقدامات و پیشرفت های خوب پلیس تهران بزرگ تشکر کردند.