به گزارش افکارنیوز،

سید سعید راد در جلسه تکریم مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید سازمان میادین میوه و تره بار گفت: در راستای تحقق «شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر» با همکاری کارکنان سازمان در مسیر «مشتری مداری» و «افزایش کیفیت و کمیت» خدمات ارائه شده به شهروندان گام بر می‌داریم تا «سلامت جامعه» و «جایگاه سازمان» بیش از پیش ارتقاء یابد.

وی با تاکید بر «توسعه هدفمند میادین و بازارهای میوه و تره بار» اظهار کرد: با همدلی و همکاری کارکنان سازمان مدیریت میادین، امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی در این حوزه داشته باشیم و رضایت شهروندان را بیشتر از گذشته جلب کنیم و جایگاه و منزلت این سازمان را روز به روز ارتقاء دهیم.

راد با اشاره به اینکه در شرایط سخت اقتصادی موجود، عملکرد این سازمان در ارائه و عرضه کالا و خدمات رضایت بخش بوده است، تصریح کرد: در مقابل رانت خواری و دلالی با جدیت «نه» می‌گوییم و به تأسی از منویات شهردار تهران و سیاست‌های شورای اسلامی شهر تهران، «شفافیت» را سرلوحه کارمان قرار خواهیم داد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پایان با تاکید بر اصل «اخلاق مداری» به عنوان یکی از اصول اساسی در کار سازمانی، خاطرنشان کرد: حرمت و احترام شهروندان به عنوان صاحبان اصلی شهر بر همه ما واجب است و در جهت حفظ حقوق مشتریان میادین و بازارهای میوه و تره بار از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نمی‌کنیم.

گفتنی است، در این مراسم که با حضور مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران و اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار برگزار شد، حکم انتصاب شهردار تهران خطاب به مدیرعامل جدید این سازمان از سوی معاون شهردار تهران به وی اعطاء شد.