افکار نیوز : در پي افزايش برودت هوا وريزش برف سنگين که از شب گذشته در سطح شهرستان فيروزکوه و دماوند آغاز شده است تا اطلاع ثانوي کليه محورهاي مواصلاتي محور فيروز کوه و هراز بسته است .

به گزارش افکار نیوز، مسئولان انتظامی دماوند و فیروز کوه با اعلام این خبر بیان داشتند: در پی افزایش برودت هوا وریزش برف سنگین که از شب گذشته در این مناطق آغاز شده است تا اطلاع ثانوی محورهای مواصلاتی فیروز کوه و هراز بسته شده است.

این مقامات مسئول، با اشاره به اینکه بارش سنگین برف در محور های فیروزکوه به سمنان، فیروزکوه به شمال وفیروزکوه به تهران و محور هراز باعثایجاد ترافیک سنگین در این محور شده است از رانندگان خواستند از مسافرت های غیر ضروری در این مسیرها خودداری کرده و به هنگام سفر حتما " وسایل خوراکی وگرما زا به همراه داشته باشند.

در ادامه خبر آمده است: برای پیشگیری از تصادفات و حوادثدر راه بندان ها هم اکنون عوامل پلیس راه به همراه نیروهای امدادی در تمام محورهای مواصلاتی مستقر هستند و مشغول انجام وظیفه و کمک رسانی به رانندگانی که خودرو آنان دچار نقص فنی یا تصادف خسارتی شده است، می باشند.

مقامات مسئول درادامه بیان داشت: در حال حاضر ریزش برف بصورت پراکنده ادامه دارد و کلیه حوزه استحفاظی و سطح محورها به خصوص در ارتفاعات جاده لغزنده است و نمک پاشی نیز صورت گرفته است.

فرماندهان انتظامي دماوند و فيروز کوه با تأکيد بر بسته بودن محورهاي اين دو شهرستان ضمن آرزوي سلامتي براي رانندگان و هموطنان عزيز گفتند: پليس دماوند و فيروزکوه بصورت شبانه روزي در خدمت مردم است و اميدواريم که مردم با پليس همکاري لازم را داشته باشند که انشاء الله دچار حادثه و مشکلي نشويم .