به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ محمد بخشنده اظهار داشت: ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی دریافت خبری مطلع شدند یکی از قاچاقچیان مواد افیونی، مقداری مواد مخدر از یکی از استان‌های جنوبی کشور خریداری و قصد دارد آن را از استان قم با یک دستگاه خودروی سواری به شهر تهران منتقل کند که تحقیق در این خصوص آغاز و با تایید صحت خبر، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

وی افزود: با اخذ نیابت قضائی، تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به استان قم، اعزام و ماموران موفق شدند در یک عملیات مشترک خودروی قاچاقچی را در محور مواصلاتی اتوبان قم شناسایی و پس از دقایقی تعقیب، آنان را متوقف سازند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری متهم، گفت: در بازرسی از خودروی متهم، مقدار ۲۵ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف شد و متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی پاسخگوئی به مطالبات شهروندان تهرانی مبنی بر پاکسازی مناطق آلوده، معابر و حاشیه بزرگراه‌های تهران از لوث معتادان متجاهر، طرح پاکسازی مناطق اجرا شد اضافه کرد:در این طرح که در شبانه روز گذشته به اجرا در آمد ۳۴۷ معتاد متجاهر جمع آوری شد.

سرهنگ "محمد بخشنده" ادامه داد: پاکسازی محیط‌های تفریحی و حاشیه بزرگراه‌های پایتخت از اولویت‌های این طرح است که با بهره گیری از ظرفیت‌های پلیس‌های تخصصی اجرا می‌شود

این مقام انتظامی گفت: در طرح شب گذشته که در مناطق مختلف پایتخت اجرا درآمد ۳۴۷ نفر از معتادان متجاهر جمع آوری شدند.

سرهنگ بخشنده با اشاره اینکه شهروندان می‌تواند گزارش مناطق آلوده را طی تماس تلفن با پلیس در جریان بگذارند، گفت: تامین مطالبات مردمی از اولویت‌های این طرح قرار داد.