به گزارش افکارنیوز،

عضو شورای شهر تهران با اشاره به 90 درصد پیشرفت فیزیکی ترمینال شرق گفت: از شهرداری تهران می‌خواهم نسبت به تکمیل آن تا پایان سال جاری اقدام کند.

زهرا نژادبهرام‌ عضو شورای شهر تهران در نود و پنجمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، با اشاره به رفع معضل ترافیک تقاطع‌ استاد معین‌ - آزادی و تکمیل پروژه‌های بالای 80 درصد از شهرداری تهران تشکر کرد.

وی با اشاره به فعال‌سازی پروژه‌های نیمه تمام نظیر صیاد شیرازی و کنارگذر امام علی‌(ع) افزود: پروژه استاد معین طی سه سال توقف فشار زیادی را به شهروندان وارد کرده بود که با آغاز عملیات بازگشایی‌ متأسفانه مسیر ترافیکی شدیدی برای شهروندان ایجاد شده بود و پروژه بعد از 3 سال توقف توسط شهردار منطقه رسیدگی شد.

نژادبهرام‌ با بیان اینکه جدی‌ترین‌ معارضین‌ این پروژه معارضین‌ سازمانی مانند لوله‌های گاز و خطوط برق بودند،تصریح کرد: خوشبختانه معارضین‌ ضلع شرقی برطرف شدند و هم اکنون ضلع غربی آن در حال برطرف شدن است و تا پایان سال مشکل این منطقه حل خواهد شد.

عضو شورای شهر تهران در ادامه از شهرداری تهران درخواست کرد تا به منظور تکمیل ترمینال شرق‌ که بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اقدام لازم را انجام دهد.