به گزارش افکارنیوز،

علی بهرامی دبیر ستاد اربعین دانشگاهیان از آخرین مهلت ثبت نام دانشجویان در پیاده روی اربعین در سامانه سقا  خبر داد و گفت: ثبت نام کاروان‌های دانشجویی برای اعزام به اربعین، از 10 مهر در سامانه سقا آغاز شده بود و تا 20 مهر سال جاری ادامه داشت؛ به دلیل استقبال زائران دانشجو و درخواست تمدید مهلت ثبت نام، این زمان تا امروز، سه شنبه 1 آبان ماه سال جاری تمدید شد و ساعت 24 امشب به پایان می رسد.

وی ادامه داد: دانشجویانی که با کاروان‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها قصد عزیمت به این سفر را دارند باید تا مهلت تمدید شده، با مراجعه به سامانه مربوط مراحل ثبت نام خود را انجام داده و ثبت نام را به ساعت های پایانی مکول نکنند.

دبیر ستاد اربعین دانشگاهیان اضافه کرد: ثبت نام دریافت مجوز خروج از کشور نیز برای دانشجویان تا امروز اول آبان است و دانشجویان می‌توانند برای تسهیل در امر خروج نیز با مراجعه به سامانه سقا نسبت به دریافت مجوز خروج اقدام نمایند.

ثبت نام 30 هزار دانشجو در پیاده روی اربعین امسال

بهرامی در خصوص تعداد ثبت نام کنندگان برای پیاده روی اربعین گفت: تا کنون 30 هزار دانشجو در سامانه سقا ثبت نام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر 25 هزار و هفتصد دانشجو تعهد خود را برای خروج از کشور به دفاتر بسیج دانشجویی تحویل داده اند که از این تعداد برای 25 هزار و چهارصد نفر کد اعتباری 3 میلیون تومانی صادر شده است.