به گزارش افکارنیوز،

جانشین سابق فرمانده ناجا در نشست عمومی فرماندهان، رؤسا و مدیران ارشد ناجا و در حاشیه مراسم تکریم و معارفه سردار ایوب سلیمانی به عنوان جانشین ناجا افزود:  یکی از دوران خوب کاری من در ناجا بود و تلاش همه ما برای حل مشکلات موجود بود و هماهنگی خوبی در سطوح مختلف وجود داشت.

وی ادامه داد: در حوزه عقیدتی و سیاسی و پلیس‌های تخصصی همدلی و هم افزایی بالایی وجود داشته است و توانستیم در تمامی ماموریت‌ها به خوبی عمل کنیم. 

سردار مومنی با بیان اینکه نیروی انتظامی ظرفیت‌ بسیار بالایی دارد و هر ماموریتی که ناجا انجام می‌دهد آن ماموریت را به بهترین شکل انجام می‌دهد، گفت: هر تهدیدی که توسط دشمن کشورمان را تهدید می‌کرد با برنامه ریزی با آن مقابله می کرد.

وی ادامه داد: در دی ماه که بیش از ۸۰ شهر درگیر شده بود، نیروی انتظامی با هوشمندی و طرفیت‌ بالایی با آن برخورد کرد و جا دارد از آن یک مستندی ساخته شود.

دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: در زمان درگیری‌ها در کشور حدود ۱۰ شب تمامی صحنه‌ها مدیریت می‌شد. کوچکترین تردیدی در هیچ‌کدام از فرماندهان ایجاد نشد و من به خودم به نیروی انتظامی افتخار می‌کنم که در اینجا خدمت کردم.

وی با اشاره به مانوریت‌های ناجا گفت: در سال گذشته پس از اربعین حسینی زلزله سرپل ذهاب ایحاد شد و نیروهای یگان ویژه به سرپل ذهاب اعزام شدند و بدون خستگی در انجا حضور پیدا کردند و میدان را به دست گرفتند؛ پس از آن انتخاب اقلیم کردستان و تحرکات انجا بود و نیروها با تمام توان وارد شدند.

جامشین سابق فرمانده ناجا گفت: ناجا ظرفیت‌های بالایی دارد و از آن در تمامی ماموریت‌ها استفاده کرده است.