به گزارش افکارنیوز،

سردار سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی در بیست وهشتمین نشست شنبه‌های انقلاب با موضوع «بسیج و جوانان» که صبح امروز در شبستان امام زاده علی اکبر چیذر برگزار شد، اظهار داشت: در مدیریت بحران‌هایی که در کشور بود همچون اقتصادی و امنیتی این جوانان بودند که با حضور در صحنه های مقابله با دشمن ایستادند و از مملکت دفاع کردند.

وی افزود: وجود پربرکت جوانان عاشق، دلداده، مردمی و کسانی که وابستگی به دنیا نداشتند لبیک گفتند و به جنگ دشمن رفتند و دشمن مغلوب اراده جوانان ما شد.

سردار سپهر ادامه داد: این جوانان ما بودند که گره ها را باز و دشمن را مبهوت می کردند و آرزوی انجام تکلیف با ایثار جان و مال خودشان داشتند.
وی گفت: بیش از ٨٠ درصد شهدا و جانبازان ما جوانان زیر ٢٧ سال بودند و امروز ذخائر دفاع مقدس و الگویی برای تشکیل بسیج جوانان اسلامی در جهان شده اند.

جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی تصریح کرد: تحول گسترده در محرومیت زدایی و جهاد سازندگی نقطه عطف دیگری بود که از سوی جوانان ما رقم خورد.

جهاد سازندگی خواهران و برادران بسیجی ما حضور یافتند و باعث شدند ما در مسیر پیشرفت قرار بگیریم.

وی ادامه داد: در بخش های نانو، هسته ای و پزشکی جوانان ما دنیا را مبهوت کردند، جوانان ما در صنایع نظامی کارهایی را انجام دادند که سایر کشورها هنوز به آن نرسیده اند.

سردار سپهر گفت: برای حفظ انقلاب لازم است که جوانان ما به عنوان مستشاران بسیجی و انقلابی که حرفی برای جوانان عبری، عربی و غربی دارند باید حضور داشته باشند.

وی با بیان اینکه این جوانان اعجازهای الهی در تاریخ انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: بسیج امروز به عنوان بزرگترین تشکل خار چشم دشمنان شده و می بینیم که دشمنان برای مقابله با این جریان تمدن ساز دست به هر اقدامی می زند.