به گزارش افکارنیوز،

عکسی که به تازگی توسط جونو ( Juno)، فضاپیمای روباتیک بدون سرنشینن ناسا از روی سیاره مشتری تهیه شده خبرساز شده است. این عکس که در تاریخ 13 سپتامبر و توسط این فضاپیما تهیه شده است یک شی ناشناس سبزرنگ را روی این سیاره نشان می دهد. برخی بر این باورند که شی قابل مشاهده در این عکس می تواند یک یوفو بوده باشد.

از نمای دور  شی مورد بحث در این عکس به خوبی دیده نمی شود اما در نمایی نزدیک تر  یک شی کوچک سبز رنگ به نظر می رسد که بر روی این سیاره شناور است. این عکس عجیب ابتدا در قالب یک ویدئو و در کانال یوتیوب thirdphaseofmoon منتشر شد که بنا به باور گردانندگان این کانال "بلیک" و "برت" این شی یک سفینه فضایی بود. آنها در توضیحی در این ویدئو گفتند : " واقعا از دیدن این شی عجیب و مرموز شگفت زده شدم. این شی هر چیزی که هست، باید بسیار بزرگ و غول پیکر باشد. دست کم دارای 100 مایل عرض است که می تواند یک سفینه باشد."

انتشار این ویدئو که تاکنون بیش از 3600 بیننده داشته است با واکنش کاربران یوتیوب نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : " اگر این شی یک سفینه باشد، مطمئنا بسیار غول پیکر است." کاربر دیگری در کامنتی نوشت : " علت اینکه ما اکنون دارای نیروی نظامی فضایی داریم این است که از طرف چنین یوفوهایی مورد تهدید هستیم." اما یکی از کاربران با ارائه یک جواب منطقی در کامنتی نوشت : " رنگ سبز قابل مشاهده در این عکس می تواند در اثر تابش یونیزه چیزی از روی مشتری باشد که در این سیاره بسیار رخ می دهد.

 

حجم ویدیو: 2.71M | مدت زمان ویدیو: 00:00:44